Våre søndagsskoler

Fjell og Strømsø Babysang

Kontaktperson: Kjersti Haave Reknes

Telefon: 41570296

E-post: k.reknes@drammen.kirken.no

Krets: Buskerud

Frogner Menighets Søndagsskole

Kontaktperson: Anne Sofie Ramslie

E-post: ar233@kirken.no

Krets: Buskerud

Geilo Frimenighet-søndagsskolen

Kontaktperson: Hildegunn Joranger

Telefon: 48239138

E-post: joranger@online.no

Krets: Buskerud

Giragaffen Søndagsskole

Kontaktperson: Eilin Lundanes

Telefon: 93458062

E-post: eilin.lundanes@gmail.com

Krets: Buskerud

Gullrekka, Gol

Kontaktperson: Anne Gerd Jorde

Telefon: 97158134

E-post: Anne-Gerd.Jorde@gol.kommune.no

Krets: Buskerud

Hemsedal sundagsskule

Kontaktperson: Anne Berit Ulsaker

Telefon: 97763842

E-post: a.b.u@online.no

Krets: Buskerud

Hole Menighets Søndagsskole

Kontaktperson: Elin Tønderum Holm

Telefon: 48263623

E-post: elin@tonderum.no

Krets: Buskerud

Hval Menighets Søndagsskole

Kontaktperson: Pål Asle Djupvik

Telefon: 95208856

E-post: paalasle@gmail.com

Krets: Buskerud

Hønefoss Frikirkes søndagsskole

Kontaktperson: Sølvi Bergerud

Telefon: 41529279

E-post: sbergerud4@gmail.com

Krets: Buskerud

Jungelgjengen Drammen

Kontaktperson: Ole Strøm

Telefon: 48244856

E-post: ole.strom@ebnett.no

Krets: Buskerud

Støtt oss  Gi en gave