Våre søndagsskoler

Eltedalen Søndagsskole

Kontaktperson: Aina Nordgård Werme

Telefon: 95784868

E-post: eltedalenmisjonsforening@hotmail.com

Krets: Hedmark

Hamar frikirkes søndagssk. (Jubelgjengen)

Kontaktperson: Else Samnøen

Telefon: 93812134

E-post: else@barnevakten.no

Krets: Hedmark

Hof søndagsskole

Kontaktperson: Hilde Vatnar Olsen

Telefon: 90970743

E-post: hilde.vatnar.olsen@sondagsskolen.no

Krets: Hedmark

Lørdagsklubben i Ringsaker

Kontaktperson: Ingeborg Langmoen Ørum

Telefon: 97614242

E-post: ilangmoen@gmail.com

Krets: Hedmark

Lørdagsklubben Unik

Kontaktperson: Morten Ruud

Telefon: 91561921

E-post: mr253@kirken.no

Krets: Hedmark

Mesnali Lørdagsklubb

Kontaktperson: Inger Marie Ringsbu

Telefon: 97135473

E-post: inger@ringsbu.net

Krets: Hedmark

Rendalen barneklubb

Kontaktperson: Liv Tone Trøen

Telefon: 41627971

E-post: liv.tone@fjellnett.no

Krets: Hedmark

Solør Barnegospel

Kontaktperson: Linda Falla

Telefon: 98811079

E-post: linda.ostby@hotmail.com

Krets: Hedmark

Stange Frikirkes Søndagsskole

Kontaktperson: Claire Nyen

Telefon: 47372572

E-post: claire@nyen.no

Krets: Hedmark

Storhamar søndagsskole

Kontaktperson: Ragnfrid Granerud

Telefon: 90944731

E-post: rg569@kirken.no

Krets: Hedmark

Støtt oss  Gi en gave