Våre søndagsskoler

AHK Søndagsskole

Kontaktperson: Thorild Bonden Hanedalen

Telefon: 99225333

E-post: thorild.bonden.hanedalen@sandefjord.kirken.no

Krets: Vestfold

Between

Kontaktperson: Hans-Åge Guren

Telefon: 47365958

E-post: hgguren@gmail.com

Krets: Vestfold

Betweens

Kontaktperson: Odd Gjerpe

Telefon: 90547332

E-post: odd.gjerpe@blakors.no

Krets: Vestfold

Bjerkely kirkes søndagsskole (DELK)

Kontaktperson: Inger Elisabeth Bergtun

Telefon: 91166046

E-post: iehagen@online.no

Krets: Vestfold

Borre menighets familiesøndagsskole

Kontaktperson: Rahel Kapstad Landsend

Telefon: 95276756

E-post: rkl@horten.kirken.no

Krets: Vestfold

Botne Kirkes søndagsskole

Kontaktperson: Jan Baroi

Telefon: 95132035

E-post: jan.baroi@holmestrand.kirken.no

Krets: Vestfold

Brunlanes frikirkes sønd.skole

Kontaktperson: Liv Inger Hildal Lund

Krets: Vestfold

Bugården babysang

Kontaktperson: Kristin Dybvik

Telefon: 97531139

E-post: kristin.dybvik@sandefjord.kirken.no

Krets: Vestfold

Bugården Søndagsskole

Kontaktperson: Øyvind Monstad

Telefon: 91358921

E-post: oyvind.Monstad@sandefjord.kirken.no

Krets: Vestfold

Eik søndagsskole

Kontaktperson: Berit Fadum

Telefon: 90690625

E-post: berit.fadum@outlook.com

Krets: Vestfold

Støtt oss  Gi en gave